- Advertisement -spot_img

TAG

Alban Hoxha

Marrëdhënia e Çiljetës me motrën e Albanit është për t’u pasur zili! Ja çfarë ka postuar ajo

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka 5 vite që jeton një histori dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Së fundmi në një intervistë për...

Vetëm disa ditë pasi humbi babanë, Çiljeta feston ditëlindjen/ Ja çfarë dhurate i bën partneri

Çiljeta Xhilaga këngëtarja shqiptare feston ditën e sotme ditëlindjen e saj dhe mbush 36 vjeç. Për këngëtaren është një moment i trishtë pasi vetëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img