- Advertisement -spot_img

TAG

Albana Ferra

Vendoset në pranga ish-drejtori i prokurimeve të OSHE-së/ Procedohen dhe disa zyrtarë të tjerë

Ish-drejtori i prokurimeve të OSHEE, Elis Bushati, është vënë në pranga dhe në kërkim është shpallur ish-shefja e kabinetit të drejtorit të OSHEE,...

Latest news

- Advertisement -spot_img