- Advertisement -spot_img

TAG

alberije hadergjonaj

Albërije Hadërgjonaj zbulon lidhjen e ngushtë me Gjonin

Gjon Muharremaj është shqiptari që fitoi vendin e tretë në Eurovision, duke përfaqësuar Zvicrën. Prej dy ditësh, ai ka qenë në qendër të mediave rozë,...

Pasi tregon copëza nga jeta e saj personale, Albërija ka një këshillë për të gjitha vajzat që “nxitojnë” të martohen

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ishte e ftuar këtë të diel në “E diell”, ku foli edhe njëherë për jetën e saj private dhe për marrëdhënien...

Latest news

- Advertisement -spot_img