- Advertisement -spot_img

TAG

albert vrapi

Ndahet nga jeta koreografi i njohur i Elbasanit, Albert Vrapi. Miqtë dhe shokët prekin me dedikimet

Është ndarë nga jeta koreografi i njohur i Elbasanit, Albert Vrapi. Lajmi është bërë i ditur nga të afërm, por edhe nga miq e dashamirës...

Latest news

- Advertisement -spot_img