- Advertisement -spot_img

TAG

Alberto Sanchez Gomez

Copëtoi trupin e nënës së tij dhe e hëngri bashkë me qenin, jepet dënimi për 28-vjeçarin

Një kamarier spanjoll është burgosur për më shumë se 15 vjet pasi vrau nënën e tij dhe trupin e saj e hëngri copa-copa bashkë...

Tronditëse/Kanibali i Guindalera ushqehet 15 ditë me trupin e nënës së tij

Djali  kanibal po gjykohet për vrasjen dhe copëtimin e trupit të nënës së tij . Në një gjykatë në Spanjë u dëgjua se Alberto...

Latest news

- Advertisement -spot_img