- Advertisement -spot_img

TAG

albumi i ri

Robert Berisha duhet të durojë Tunën dhe nuk heziton ta pranojë

Këngëtari i njohur Robert Berisha ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me të bijën, Renee, pavarësisht se është i divorcuar nga nëna e saj,...

Ja çfarë simbolizojnë tatuazhet më me kuptim të Justin Bieber

Vlerësimi i Justin Bieber për artin e tatuazheve është jo pak i njohur dhe një pjesë të mirë në evolucionin e tij si artist...

Latest news

- Advertisement -spot_img