- Advertisement -spot_img

TAG

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez hedh postimin kur duket se i drejtohet Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i ndanë përfundimisht rrugët me njëri-tjetrin disa javë më parë. “Kemi kuptuar që shkojmë më mirë si miq dhe të...

Zyrtarisht Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez nuk janë më bashkë

Çifti më i përfolur i momentit i dha fund aludimeve që po krijoheshin për ta.Ditën e sotme,Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen. Në...

Ja skandali që i dha fund lidhjes së shumë përfolur të J.Lo me Alex Rodriguez

Pas  mediat raportuan se Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez nuk janë më bashkë, nisi të qarkullojë një skandal i pretenduar, i cili mendohet të...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i dhanë fund fejesës 2-vjeçare

Mbrëmjen e djeshme, mediat e huaja raportuan se Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i kanë dhënë fund fejesës së tyre 2-vjeçare. Megjithëse dyshja po...

Latest news

- Advertisement -spot_img