- Advertisement -spot_img

TAG

alien

Alien apo shtrigë? Qytetarët tmerrohen nga krijesa e çuditshme

Një video e filmuar në Indi ka tmerruar rrjetin. Silueta me pamje të çuditshme, me këmbë dhe krahë të gjatë shfaqet duke ecur përtej...

Del në ankand pamja e vetme e autopsisë së një alieni

Një pamje e vetme nga filmimi i shumëdiskutueshëm i autopsisë së një alieni, realizuar në vitin 1947 ka dalë në ankand me ofertën fillestare...

I riu që preu buzën e sipërme dhe hundën sepse dëshiron të transformohet në alien

I riu francez, Anthony Lovredo, 32 vjeç, preu hundën dhe buzën e sipërme në mënyrë që të shndërrohej në një “alien të zi”. Sipas Mirror,...

Latest news

- Advertisement -spot_img