- Advertisement -spot_img

TAG

alimehmeti

Cilin grup gjaku prek më shumë Covid-i? Ja çfarë thotë mjeku Alimehmeti për studimin e fundit

Mjeku Ilir Alimehmeti ka publikuar një studim të fundit të bërë nga studiuesit e Universitetit të Utah dhe Universitetit Stanford, i cili hedh poshtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img