- Advertisement -spot_img

TAG

alqi ballakos

Garë e fortë mes socialistëve, Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi thyejnë herësin, ja kujt i marrin mandatet (VOTAT)

Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi arrijnë të thyejnë herësin dhe sigurojnë dy mandate në listën e Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës. Të renditur...

Latest news

- Advertisement -spot_img