- Advertisement -spot_img

TAG

Amalia

Kjo është princesha 18-vjeçare që refuzoi të gjitha paratë që i takojnë

Vajza e madhe e mbretit Willem-Alexander ka kaluar provimet e Vitit të 4 të shkollës dhe do të marrë një vit pushim. Princesha Amalia, trashëgimtarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img