- Advertisement -spot_img

TAG

amerik

Investimet amerikane në Ballkan,kush do të jenë 3 shtetet që do të përfitojnë

  Agjencia federale e Shteteve të Bashkuara e quajtur Banka për Zhvillim e Amerikës, thotë se po punon me Departamentin e Shtetit dhe Kongresin, mbi...

Pritjes i erdhi fundi! Sot dalin përgjigjiet e llotarisë amerikane, ja sesi të mësoni nëse jeni një prej fatlumëve

Sot dalin përgjigjiet për fituesit e llotarisë Amerikane. Të gjithë personat që kanë aplikuar në orën 18:00 mund të kontrollojnë nëse janë përzgjedhur nga lotaria...

Ra pre e krimit kibernetik ish-oficerja e forcave speciale, ja shuma që ka humbur

Një ish-oficere e forcave speciale, është mashtruar nga një grup kriminal në rrjetet e saj sociale dhe ka humbur më shumë se 360,000£. Anne ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img