- Advertisement -spot_img

TAG

Amsterdam

Influencuesja turke arrestohet pasi publikoi foto nga muzeumi i seksit në Amsterdam

Një “influencuese” e rrjeteve sociale në Turqi thotë së fundmi se po ndiqet penalisht pasi “për shaka” kishte postuar foto nga brenda muzeumit të...

Këto janë punonjëset më të moshuara të seksit në Amsterdam

Motrat binjake Louise e Martine Fokken janë tashmë punonjeset më të moshuara të seksit në Amsterdam, me gjysmë shekulli eksperiencë në industrinë e seksit,...

Qyteti i parë në botë, Amsterdami ndalon reklamat e këtij lloji

Amsterdami vendosi të jetë qyteti i parë në botë që ndalon reklamat nga kompanitë e karburanteve fosile dhe aviacionit në një përpjekje për të...

Betejë të shtënash, grabitja me viktima që shokoi Amsterdamin

Një grabitje e dhunshme, e armatosur ka shokuar mbrëmë Holandën, ku të dyshuarit tentuan të largohen me rreth 50 milionë euro. Ngjarja nis me hapjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img