- Advertisement -spot_img

TAG

ana 1

Pak pasi u bë pjesë e stafit të Përputhen, Ana 1 pushohet nga puna

Pak javë më parë Ana Lleshi u rikthye në “Për’puthen” si opinioniste gjatë mbrëmjes së të dielave. Një herë ajo ishte së bashku me...

Shqipja vazhdon me akuzat/ Ana 1 ka gënjyer për historinë e familjes

Ish-konkurrentja e 'Përputhen', Shqipe Hysenaj ishte së fundmi e ftuar në 'Glamour Zone' me Ester Bylykun. Ajo foli si rrallëherë për jetën private, si dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img