- Advertisement -spot_img

TAG

Ana Brnabic

Serbia mbyllet për shkak të Covid-19

Nga mbrëmja e 16 marsit deri ditën e hënë më 22 mars, në Serbi do të jenë të hapura vetëm dyqanet ushqimore, farmacitë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img