- Advertisement -spot_img

TAG

Ana Kauri

Ana Kauri nuk e mban më të fshehtë, dikush i ka rrëmyer zemrën

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, ishte e ftuar në një intervistë për “Prive” ku rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e saj, prapaskenat e...

Ikën nga “Përputhen” tashmë në një lidhje?

Shtohen dyshimet se  Fatjon Kuqari dhe Ana Kauri janë ne nje marredhenie bashke pas daljes nga Perputhen. Fationi se fundi ka publikuar disa foto në...

Ana Kauri : Do të votoj atë parti që legalizon shtëpitë publike!

Ish-konkurentja e”Për’puthen”, Ana Kauri u shpreh pro legalizimit të seksit, për të shmangur prostitucionin e paligjshëm dhe të pakontrolluar. Sipas Anës, seksi kundrejt pagesës duhet...

Ana tregon ndryshimin e saj të ri pas mbushjeve të buzëve

Pas largimit nga emisioni, Ana Kauri ka vazhduar e qetë jetën e saj. E këtë kohë si një vajzë beqare po e shfrytëzon për...

Pavarësisht debateve që kanë pasur, Ana ka një mesazh për Melisën pas largimit nga “Për’puthen”

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Për’Puthen Prime”, konkurrentja Melisa Lleshi kërkoi në studio largimin e saj nga emisioni. Të premten, ajo preferoi të mos zgjidhte asnjë...

Ana Kauri reagon pas videos ku Tea sqaron fansat: “Të mbeti merak që nuk e bëre dot viktimën brenda dhe po e bën jashtë?”

Konkurentja e Për’puthen reagon në lidhje me të vërtetën e Teas, që është e lidhur prej muajsh me Beartin, ndërkohë që doli çift me...

Latest news

- Advertisement -spot_img