- Advertisement -spot_img

TAG

Ancelotti

Është zyrtare/ Ancelotti rizgjidhet trajner i Real Madrid

Tashmë është zyrtare, Carlo Ancelotti është larguar nga Evertoni dhe është bërë trajneri i ri i Real Madrid. Strategu italian është kthyer te klubi nga...

Trajneri i famshëm i vë vulën: “Ja kush triumfon në Euro 2020”

Trajneri i Everton, Carlo Ancelotti nuk ka asnjë dyshim. Italia do të jetë fituesja e Euro 2020, që u shty me një vit përshkak...

Latest news

- Advertisement -spot_img