- Advertisement -spot_img

TAG

And Just Like That

“Sex and The City” rikthehet mes nesh, por jo si më parë

Warner Media ka lajmëruar rikthimin e serialit më të ndjekur "Sex and The City".Kompania ka zbuluar të pathënat dhe ndryshimet që do të ndodhin...

Latest news

- Advertisement -spot_img