- Advertisement -spot_img

TAG

anije shqiptare

Bëhen sërish protagonistë/ Shqiptarët mbajnë peng për 16 orë një anije në Angli

Policia angleze ka arrestuar 7 persona të cilët mbajtën peng një anije mallrash për 16 orë, në Kanalin Anglez. “The Sun” shkruan se të arrestuarit...

Kapen brenda një anije në Angli 11 shqiptarë, mes tyre edhe një grua shtatzënë

Një grup prej 11 shqiptarësh pa dokumenta përfshirë një grua shtatzënë dhe një djalë 17-vjeçar janë kapur në një anije transportuese makinash në portin...

Latest news

- Advertisement -spot_img