- Advertisement -spot_img

TAG

ankthi

Si ndikojnë emocionet më të rrezikshme në shëndetin tonë

Emocionet negative janë gjithmonë rreth nesh, por sa ndikim kanë ato tek ne ? Edhe pse nuk është aspak e shëndetshme, ndikimi që këto...

Sienna Miller flet per ankthin në fillimet e karrierës/”Kurrë nuk jam kthyer mbrapa për t’i parë filmat në të cilët kam luajtur”

Ylli i “Layer Cake”, 39 vjeçare, diskutoi me ‘Grazia’ në lidhje me përpjekjet e saj për të parën punë dhe pranon se ishte kritike...

Latest news

- Advertisement -spot_img