- Advertisement -spot_img

TAG

antonio noto

Orientimi i votës për Elbasanin/ PS 47%, PD-AN 40%, LSI 9% dhe Nisma Thurje 1.5%

Sipas sondazhit të Antonio Notos në RTV Ora, duket se Elbasani si qark do të dominohet nga socialistët. Konkretisht kjo forcë politike kap nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img