- Advertisement -spot_img

TAG

Arbana Osmani

Dyshimeve i vjen fundi, zbulohet përfundimisht kush do e prezantojë ‘Big Brother Vip’

Përgjatë kohëve të fundit në rrjet ka pasur kuriozitet të madh se kush do ta moderojë spektaklin “Big Brother Vip”, që pritet të startojë...

“Do të vras”, Instagram akuzon Arbana Osmanin për dhunë ndaj burrave

Si në çdo shtëpi tjetër edhe në shtëpinë e Arbana Osmanit kumbon televizori nga ndeshjet e kampionatit. Partneri i Arbanës, Eduarti është një tifoz...

Kokë më kokë për “Big Brother VIP”,ja kush do ta moderojë formatin ekskluziv

“Big Brother VIP” ka qenë kryefjala e mediave gjatë gjithë kësaj jave. Që nga momenti që Top Channel publikoi promon e emisionit, ka pasur...

Gara për “Big Brother VIP”, kush mund ta prezantojë spektaklin e famshëm

“Big Brother VIP” do të fillojë së shpejti dhe ky lajm është tashmë i konfirmuar. Ditën e djeshme vetë televizioni “Top Channel”, zbuloi se...

Arbana Osmani ndan foton më të ëmbël të Eduardit dhe Diellit

Arbana Osmani duket se ka vendosur të marrë disa ditë pushim nga çdo gje.Së bashku me djalin e saj të madh Jonin,ajo ka frekuentuar...

Ermali dhe Ami e mbajtën premtimin,shkojnë në pushime me dy të rinjtë që surprizuan në “Dua të të bëj të lumtur”

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ishin të ftuar pak javë më parë në emision “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar dy...

Moment i ëmbël, Arbana Osmani publikon foton duke i dhënë gji djalit

Moderatorja  Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë gjashtë muaj më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit e pagëzoi me...

“Je mendjemadhe në jetën reale” Arbana Osmani kundërvihet me këtë histori

Njerëzit e thjeshtë i shikojnë personazhet e televizionit si mendjemëdhenj jashtë ekranit e si të paarritshëm. Shpesh nuk e llogarisin faktin se njësoj si...

Mikesha e ngushtë e Xhemit nuk qenka Arbana? Përgjigjia e moderatores tregon ndryshe

Moderatoret Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë mjaft të dashura për publikun. Ata e dëshmojnë herë pas here miqësinë dhe lidhjen e ngushtë që...

Xhemi Shehu i jep Arbana Osmanit komentin sarkastik

Moderatoret shumë të dashura nga publiku, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë prej vitesh mikesha të ngushta. Ato shihen pothuajse kudo në shoqërinë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img