- Advertisement -spot_img

TAG

Arben Ahmetaj

Rama dhe Ahmetaj, inspektojnë zonën e rindërtimin në Laç

Rindërtimi ka përfshirë pjesë më të madhe të qytetit që u godit rëndë nga tragjedia e tërmetit. Kryeministri Edi Rama ishte sot në Laç ku...

Mbërrijnë 60 mijë doza vaksine të Sinovac, Manastirliu: Garantohen dozat e dyta për qytetarët

23 Maj, Tiranë-  Mbërrijnë 60 mijë doza të tjera të vaksinës Coronavac së Sinovac, pjesë e kontratës së dytë prej 500 mijë dozash, të...

Ahmetaj largpamës nga Rinasi: ‘I kemi bërë planet e vaksinimit dhe për vitet që do të vijnë’

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj ka qenë i pranishëm së bashku me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në aeroportin e Rinasit ku pritën mbërritjen...

Mbështetësit e PS-së dëfrehen në ambjente të mbyllura,Ahmetaj:Mos nxirrni foto se na rrëzon diskursin për takimet e opozitës

Të rinj dhe të reja kanë festuar brenda një ambienti të mbyllur ku nuk mungon muzika e lartë. Në kushte pandemie kjo është e ndaluar...

Rozana Radi e lumtur pas ndarjes nga partneri : Do ha një darkë me Arben Ahmetajn në Turqi

Rozana Radi,artistja e njohur shqiptare ka zbuluar së fundmi se marrëdhënia disavjeçare me partnerin e saj,Shpëtim Karakushi nuk është më ekzistente.Lajmin e ka bërë...

Latest news

- Advertisement -spot_img