- Advertisement -spot_img

TAG

arben mema

Gjykata merr vendimin për Arben Memën, pas kërkesës së prokurorisë

  Pas kërkesës së prokurorisë për të ndërmarrë masën e arrestit me burg për Arben Memën, personin që vuri në rrezik jetën e shumë qytetarëve...

Terrorizoi qytetarët, del para gjykatës 32- vjeçari

Arben Mema, 32-vjeçari, i cili terrorizoi qytetarët në sheshin “Skënderbej” të dielën me veprime të pakontrolluara me makinë, ka dalë sot para gjykatës. Mema...

Zbardhet dëshmia e Arben Memës: “Kisha pirë 2 gram hashash”

Arben Mema 35-vjeçari i cili shkaktoi panik tek qytetarët të cilët ndodheshin në sheshin ‘Skënderbej’ pasi hyri me automjet në shesh dhe kryente manovra...

Zbardhet dëshmia e 32-vjeçarit: Isha nisur për të…

Zbardhet dëshmia e Arben Memës, 32-vjeçarit që u fut me makinë në sheshin Skënderbej duke bërë veprime të pakontrolluara. Mësohet se ai ka deklaruar se...

Latest news

- Advertisement -spot_img