- Advertisement -spot_img

TAG

arben ristani

Arben Ristani akuza të forta deputetëve demokratë: Ja çfarë i kërkojnë Ramës që të bashkëpunojnë

  Arben Ristani ka lëshuar akuza të forta ndaj deputetëve të PD të cilët sipas tij i thonë Ramës se në qoftë se do bashkëpunimin...

Ish-deputeti demokrat Arben Ristani ironizon Bashën,ja çfarë bën ai

Ish-deputeti demokrat Arben Ristani thumbon kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, pas humbjes në zgjedhjet parlamentare. Këtë të dielë, Ristani ka zgjedhur një shprehje të...

Arben Ristani kritikon Bashën për humbjen e zgjedhjeve

  Ish deputeti dhe funksionari i lartë i partisë Demokratike, Arben Ristani ka bërë një reagim në rrjetin e tij social përsa i përket humbjes...

Arben Ristani kërkon dorëheqjen e Lulzim Bashës: “Kur humb tërhiqesh me dinjitet”

  Ish-sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani pas fitores së mandatin të tretë të Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit kërkon dorëheqjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img