- Advertisement -spot_img

TAG

Arber Paplekaj

LAJM I FUNDIT/ Merret vendimi për Arbër Paplekaj dhe të akuzuarit e tjerë

Gjykata e Elbasanit ka marrë vendimin për 11 të akuzuarit e ngjarjes në Elbasan,vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Gjykata ka vendosur për ish-efektivin e RENEA, Arbër...

LAJM I FUNDIT/ Paplekaj: Jam i tronditur,nuk e di gjendjen e familjes sime

Pak minuta më parë kanë mbërritur në gjykatë 11 të arrestuarit për vrasjen e Pjerin Xhuvanit, pas përplasjeve në Elbasan.Një ndër to dhe Arbër...

Vrasja në Elbasan,zbardhet dëshmia e Arbër Paplekaj,ish-efektivit të RENEA-s

Zbardhet dëshmia e autorit të krimit të sotmë në Elbasan, Arbër Papleka, i cili vrau Pjerin Xhuvanin dhe plagosi tre të tjerë, efektiven e...

Latest news

- Advertisement -spot_img