- Advertisement -spot_img

TAG

Arberia

Historiani Gjet Ndoj,vjen me “ARBËRIA në kufijtë e mbijetesës dhe Europa në rrezik nga Orienti”

Ditën e sotme historiani Gjet Ndoj prezantoi librin e tij më të fundit në qytetin e Elbasanit mes miqëve dhe dashamirësve të tij. Gjet Ndoj...

Latest news

- Advertisement -spot_img