- Advertisement -spot_img

TAG

ardit gjebrea

“Përdor photoshop në fotot e vajzës”, Ardit Gjebrea i jep ndjekëses përgjigjen epike

Ardit Gjebrea është një nga moderatorët më aktiv në rrjete sociale. Ai ndan me ndjekësit detaje të shumta nga përditshmëria e tij, duke nisur...

“Më fal Alban”Ardit Gjebrea zbulon për kë votoi në “Kënga Magjike”

Ditën e sotme, në “E diela shqiptare” iu dedikua një rubrikë posaçërisht për finalistët e “Kënga Magjike”, ku u diskutua për prapaskenat e kompeticionit...

“Më dhemb muzika!”, Ardit Gjebrea tregon zhgënjimin

Moderatori Ardit Gjebrea është shprehur i zhgënjyer në lidhje me prurjet në festivalin “Kënga Magjike”. I pranishëm në “E diela shqiptare”, në rubrikën “Post...

Kush do arrijë ta marri kupën? Finalja e “Kënga Magjike 2021” mbahet sot

Sezoni i 22-të i festivalit është zhvilluar ndryshe nga çdo herë tjetër për shkak të pandemisë, dhe për shkak të situatës së krijuar nga...

Gerta Heta rrëfen momentin e vështirë në jetë: “Me vdekjen e saj ka vdekur dhe një pjesë e imja”

Pavarësisht angazhimeve të të dyve, përpiqen të gjejnë një ekuilibër për familjen dhe kohën e kushtuar asaj, disiplinën dhe traditat familjare, si ngrënia e...

“Jam munduar ta shikoj nga vrima e çelësit”, çfarë po ndodh mes Eneda Tarifës dhe këngëtarit italian

Në këtë edicion të “Këngës Magjike” do të ketë një duet italiano-shqiptar mes këngëtares të dashur për publikun, Eneda Tarifa dhe këngëtarin italian Walter...

Njihuni me emrat e artistëve BIG të Kënga Magjike 2021

Kënga Magjike, pas 1 viti mungesë do të rikthehet këtë mars! Siç e do tradita, faza e parë prezantuese do të jetë tek "E...

Emocione të forta! Nënë e bijë takohen pas 42 vitesh, Ardit Gjebrea përlotet në emision

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka ardhur një 42-vjeçare e cila kërkon nënën e saj biologjike. Ajo është...

Latest news

- Advertisement -spot_img