- Advertisement -spot_img

TAG

arerstime

Kush është prokurori i arrestuar. FNSH dhe oficerët e SPAK zbarkojnë në…

SPAK ka bërë sot një goditje të fortë në jug të vendit, ku është arrestuar prokurori Sali Hasa dhe disa persona të tjerë. Mësohet se...

Tre arrestime të tjera nga Policia Elbasan. Komunikata

  Elbasan Nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, u arrestua në flagrancë shtetasi: E. S., 35 vjeç,...

Terrorizuan qytetin e Elbasanit dhe thyen lokalin e arbitrit, policia arreston dy tifozë, ndjek penalisht 14 të tjerë. Emrat

  Komunikata e Policisë Elbasan U konfliktuan fizikisht me njëri-tjetrin, duke përdorur sende të forta, para ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani, arrestohen në flagrancë 2 shtetas, procedohen...

Latest news

- Advertisement -spot_img