- Advertisement -spot_img

TAG

argjendari

Grabitja me armë e argjendarisë, flet pronarja

Një tentativë për grabitje me armë ka ndodhur këtë paradite në Vlorë, e cila është vënë nën kontroll nga ana e Policisë. Burime bëjnë me...

Hyri si blerës në argjendari dhe më pas nxori çiften, ky është një prej grabitësve të argjendarisë

  Një tentativë për grabitje me armë ka ndodhur këtë paradite në Vlorë, e cila është vënë nën kontroll nga ana e Policisë. Burime bëjnë me...

Grabitja me armë e argjendarisë, shihni armën që përdorën (Video)

  Një tentativë për grabitje me armë ka ndodhur këtë paradite në Vlorë, e cila është vënë nën kontroll nga ana e Policisë. Burime bëjnë me...

Tronditet vendi, të shtëna me armë në mes të qytetit, dyshohet për…

Të shtëna me armë janë regjistruar pak minuta më parë në Vlorë. Burime bëjnë me dije se persona të armatosur kanë grabitur një argjendari,...

Policia reagon për grabitjen e argjendarisë: Ishin dy autorë. Do i kapim

Policia e Shtetit ka dhënë njoftimin zyrtar ditën e sotme për grabitjen me armë që ndodhi në një argjendari në Gjirokastër. Sipas Policisë, janë dy...

Grabitet me kallashnikov argjendaria. Hajdutët marrin gjithë floririn nën banak

Një vjedhje me armë ka ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku dy grabitës të armatosur me kallashnikov kanë bastisur një argjendari në lagjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img