- Advertisement -spot_img

TAG

Argjira Spanca

Moderatorja e pakënaqur nga bregdeti shqiptar: Më rritën çmimin 200 euro më shumë për këtë arsye

Çmimet në bregdetin shqiptar kanë ngritur jo rrallëherë shqetësimin e turistëve e sidomos atyre nga Kosova, të cilët janë ankuar për dallimet që bëhen.Në...

“Bëjnë si super vipa”, vajza e ish-deputetes thumbon moderatoren e njohur: I priste mëngët bluzes dhe u bë e famshme

Programi më i ri në “Tv Klan” titullohet “Best Deal” ku vajza të njohura të showbizit shqiptar bëhen bashkë dhe vizitojnë vende të ndryshme...

Graciano zbulon se është në një lidhje me Argjira Spancën

Graciano Tagani dhe moderatorja Argjira Spanca janë bashkë në një punë si pjesë e "E Diell", por mesa duket, janë bashkë edhe në një...

Sa paguhet Argjira Spanca për një postim në Instagram ?

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Argjira Spanca ka qenë së fundmi e ftuar në ‘Prive’, ku iu përgjigj intervistës “60 sekonda”. Ndër të tjera,...

Latest news

- Advertisement -spot_img