- Advertisement -spot_img

TAG

ari

Vrasje brutale, detaji shokues që ju ka shpëtuar nga Shrek

Një lajm i hidhur vjen për fansat e zjarrtë të Shrekut. Ky film vizatimor nuk është aq i pafajshëm saç duket dhe ky fakt...

Ariu hipën në shtyllën elektrike, fiken dritat në qytet

Një video epike është filmuar në Arizona, ku një ari ka hipur në një shtyllë elektrike dhe ka ngecur atje për shkak se u...

Latest news

- Advertisement -spot_img