Ariu hipën në shtyllën elektrike, fiken dritat në qytet

0

Një video epike është filmuar në Arizona, ku një ari ka hipur në një shtyllë elektrike dhe ka ngecur atje për shkak se u ngatërrua në telat e shtyllave të energjisë në periferi të qytetit.

Qëndrimi i ariut në shtyllë ka shkaktuar madje edhe fikjen e dritave në zonë. Kjo pasi një punonjës i linjës së ndërmarrjes, tha se ata menjëherë e çaktivizuan energjinë në mënyrë që ariu të mos dëmtohet. Kjo është hera e dytë brenda këtij muaji që një ari është parë në një qytet jugor të Arizonës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu