- Advertisement -spot_img

TAG

Arilena Ara

Nga arrestimi deri tek dashuria pasionante, Arilena Ara dhe Noizy publikojnë duetin e zjarrtë

Dyshja më e përfolur për momentin ka ardhur fuqishëm me një bashkëpunim ndryshe nga seç jemi mësuar të dëgjojmë e shohim në tregun shqiptar. Arilena...

Plot ngjyra, Arilena Ara paralajmëron publikimin e albumit të saj të parë

Arilena Ara ka surprizuar fansat e saj pasditen e sotme me një lajm fantastik. Ajo ka njoftuar në rrjetin e saj social Instagram se albumi...

Noizy dhe Arilena Ara gati për bashkëpunimin e tyre të parë

Bashkëpunimet e reperit Noizy me vajzat e showbiz-it mund të numërohen me gishtat e dorës dhe këtij grupi sapo iu bashkua këngëtarja Arilena Ara! Dyshja,...

Kapen mat duke…Arilena Ara dhe menaxheri na fusin përsëri në dyshime, flasin për një dashuri të madhe, por s’tregojnë që janë të dashur

“Gëzuar ditëlindjen lumturia ime e pafund! Popi Kola. Personi im i kësaj dhe çdo jete. Të dua sot dhe për një mijë paraardhës”, shkruante këngëtarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img