- Advertisement -spot_img

TAG

Arjan Muça

Kamerat kapën autorin, i vendosi tritol prokurorit, në kërkim 3 persona

Makina e prokurorit Arjan Muça dhe bashkëshortes së tij gjyqtare është ndjekur për 4 ditë me radhë, para se të shpërthehej me tritol. Kamerat...

Latest news

- Advertisement -spot_img