- Advertisement -spot_img

TAG

arrati

Iku me shpejtësi, kapet drejtuesi i kërkuar nga policia, nis hetimi për dhunën ndaj gazetarit

Arratia e drejtuesit të “Benzit” që ia mbathi efektivëve të RENEA-s duke mos pranuar urdhrin e ndalimit ka zgjatur vetëm një orë. Ngjarja ndodhi ditën...

I akuzuar për trafik droge, flet ish-shoqëruesi i Tahirit: Nuk kam frikë, do i dorëzohem drejtësisë

Ish-shoqëruesi i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, 45-vjeçari Paul (Agustin) Deda, ndaj të cilit gjykata ka caktuar masën e “arrestit me burg” për veprat...

LAJM I FUNDIT/ Vetëdorëzohen në polici të gjithë të dyshuarit për vrasjen e Mehmet Qemës

Janë vetëdorëzuar në Policinë e Tiranës, të gjithë personat e përfshirë në vrasjen e të riut Mehmet Qema, mbrëmjen e djeshme në një lokal...

U arratis së bashku me djalin e tij,arrestohet italiani që qëlloi me armë shqiptarin

Ferdinando Russo me origjinë nga Napoli hyri pasditen e djeshme në një lokal në Novellara në një provincë në Reggio Emilia dhe qëlloi me...

LAJM I FUNDIT/ Arratiset nga komisariati i Policisë i riu

Një person është arratisur nga komisariati i Policisë numër 1 në Tiranë. Bëhet fjalë për shtetasin Rigers Lala, i arrestuar për armëmbajtje pa leje...

Latest news

- Advertisement -spot_img