- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim police

Arrestohen pesë efektivë policie, dy të tjerë pezullohen nga detyra. SHÇBA jep detaje: Ata u konstatuan duke…

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Maliq ka proceduar 7 punonjës policie, pesë prej të cilëve është vendosur masa e sigurisë arrest...

Latest news

- Advertisement -spot_img