- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim renea

Plagosja në Shkodër, 52-vjeçari me rrezikshmëri të lartë u qëllua nga RENEA

Të tjera detaje janë zbardhur nga plagosja me armë zjarri ditën e sotme në zonën e Dukagjinit në Malësinë e Madhe, ku u raportua...

U kapën në flagrancë me 1 kg kokainë, prokuroria merr vendimin për Xhuljo Liçin dhe dy personat e tjerë

“Arrest me burg” do kërkoi prokuroria e Tiranës, për efektivin e forcave RENEA Xhulio Liçin si dhe dy bashkëpunëtorët e tij Dedë Nimani, të...

Elbasan: Arrestohet pas 12 orësh Josif Kavaja. Qëlloi dje mbi policinë

Arrestohet Josif Kavaja, 45 vjeçari nga fshati Seltë i Elbasanit, që qëlloi me armë mbi Policinë dhe u arratis në pyje ditën e djeshme. Pas...

Latest news

- Advertisement -spot_img