- Advertisement -spot_img

TAG

Arrestim

Bien në pranga babë e bir në Gjirokastër, policia sekuestron mbi 2 mijë fara kanabis dhe armë

Njoftimi i policisë Gjirokastër: Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “GREEN SEED”. Sekuestrohen 2075 fara të dyshuara si e bimës narkotike cannabis sativa, një sasi...

Arrestohen dy autorët me dy granata në makinë/ Kujt do ja hidhnin?

Tiranë – K. H., 27 vjeç dhe F. Z., 44 vjeç të dy banues në Pogradec janë arrestuar nga policia për shkak se janë...

Ushtruan dhunë në familje, përfundojnë në pranga dy shtetas

Policia në Fier ka arrestuar dy shtetas të cilët akuzohen për veprën penale “Dhunë në familje”. Sipas uniformave blu në pranga ka rënë shtetasi me...

U arrestua bashkë me shokun, Sejdiu: Marigona volli para se të humbte ndjenjat

Vajza 18-vjeçare Marigona Osmani, nga Ferizaj që u varros nëntë ditë më parë, ka përjetuar dhunë fizike e psikike sistematike. Arbër Sejdiu, i arrestuar...

Futi 50 euro mes pasaportës për të kaluar kufirin pa vizë, arrestohet i riu nga Senegali

Një 22-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Pogradecit pasi tentoi të korruptonte me 50 euro një punonjës të pikës kufitare në Qafë Thanë. I...

Përplasi me makinë të miturën, arrestohet 38-vjeçari në Orikum

Një 38-vjeçar me iniciale A.K. është arrestuar nga policia pasi akuzohet se në aksin Vlorë-Orikum ka përplasur me makinë një vajzë të mitur. Kjo e...

I dënuar për trafik droge në Milano, arrestohet shqiptari me 4 identitete

Një 44-vjeçar me katër identitete të ndryshme është arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Blutë bëjnë me dije se ishte dënuar në Tiranë dhe...

Dy vëllezërit godasin me sende të forta ish-bashkëshortin e motrës

Dy vëllezër nga fshati Fratar i Mallakastrës janë arrestuar nga policia pasi në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë goditur me sende të forta ish-bashkëshortin...

Kultivonin lëndë narkotike, arrestohen 3 persona, shpallet një në kërkim

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Krujës, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në...

Shqiptari me probleme mendore qëllon shtatë herë me thikë italianin

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akzuohet se ka qëlluar me thikë një person tjetër. Mediat e huaja bëjnë me dije...

Latest news

- Advertisement -spot_img