- Advertisement -spot_img

TAG

arrestime info elbasani portali i shqiperise se mesme

Vdes pasi merr dhuratën e kërkuar nga i dashuri për 18 vjetorin

Maria Chiara Previtali ka ndërruar jetë vetëm një ditë pasi kishte festuar ditëlindjen e saj të 18-të. Mediat italiane shkruajnë se e reja vdiq...

Kisha katakomb në Shqipëri

https://www.youtube.com/watch?v=H1bB4ZFA3qI  

Soreca i ashpër: Shqipëria ka ende shumë rrugë për të bërë

Luigi Soreca është treguar i prerë në atë çka pret që Shqipëria të bëjë për t’i hapur rrugën anëtarësimit në BE. Në prezantimin e...

Marsi Simo: “Luanator” dhe “Xhensilator”, ky fenomen po bëhet gjithnjë dhe më i rrezikshëm

Sociologia Marsi Simon ë mëngjesin e sotëm është ftuar në një nga emisionet e mëngjesit, ku ka folur rreth trendit “tor”, i cili gjithnjë...

Kreshnik Spahiu: Vetëm Berisha “ekzekutori” i themeluesve të PD-së ka mbetur në lisën e deputetëve

Kreshnik Spahiu, ish-kreu i “Aleancës Kuq e Zi”, ka publikuar një sërë faktesh që tregojnë, se themeluaesit e PD-së janë hequr nga lista e...

109 vjetori i shkrimtarit më të lexuar shqiptar në shekullin e 20-të

109 vite më parë, më 13 tetor 1911 , u lind në një familje ortodokse Millosh Gjergj Nikolla. Mbiemri i “Nikolla” vjen...

Ylli i pasarelave zhduket nga New York/Gjendet duke bërë jetë endacaku

Modelja 26-vjeçare, Elosia Fontes, i ka dhënë një kthesë të çuditshme jetës së saj. Më 6-të tetor të këtij viti ajo u gjet duke u...

“Prej 10 ditësh vajza nuk bëhet e gjallë”/ Prindrit dyshojnë për rrëmbim

Prej 10 ditësh, Dajana Mita, 22-vjeçare nga Lushnja, është larguar nga banesa e saj pa lënë asnjë gjurmë. Ishte data 2 tetor kur prindërit...

“6 nga 4”, gafa e Lulzim Bashës bëhet objekt ironie për Ramën

Kreu i PD, Lulzim Basha teksa iu përgjigj pyetjeve në lidhje me ekonominë, bëri një tjetër gafë, duke thënë se “6 në 4 biznese...

Sapo u operuat?/ Ja se si duhet të ushqeheni

Trupit i duhet rikuperim pas një operacioni. Koha që i nevojitet trupit për t’u shëruar varet nga shumë faktorë, mes të cilëve dhe regjimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img