- Advertisement -spot_img

TAG

Arrsetim

Shfrytëzonin punonjësit, prangosen 6 sipërmarrës shqiptarë në Itali

Një megaoperacion i policisë italiane ka vënë në pranga disa sipërmarrës shqiptarë, të cilët kishin abuzuar në mënyrë të dukshme dhe të pamëshirshme me...

Latest news

- Advertisement -spot_img