- Advertisement -spot_img

TAG

astrologe

“Çfarë ke me mua Manush?”, konflikt mes Edi Manushit dhe Meri Shehut?

Astrologia Meri Shehu njihet për parashikimet e saj nga ana astrologjike. Së fundmi, astrologia është shpeshherë e ftuar nëpër studio televizive për të bërë...

Agron Shehaj apo Basha? Astrologia parashikon fituesin e zgjedhjeve në PD

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar studiuesja e astrologjisë Keti Sula. Ajo foli më gjerësisht për eklipsin e diellit që...

Latest news

- Advertisement -spot_img