- Advertisement -spot_img

TAG

babë

Publikohen fotot e pronarit të lokalit që u vra dhe djalit që u plagos

Mbrëmjen e djeshme, pas një atentati të tipit mafioz në Vlorë, ku si gjithnjë autorët mundën që të arratiseshin dhe të mos identifikoheshin nga...

Vritet pronari i një lokali dhe plagoset djali i tij

  Ka qenë vërtet e përgjakshme mesnata e kaluar. Plumbat e nxehtë të armëve, të shkrepur për konflikte të çastit apo motive hasmërie, kanë marrë...

Do shiste lodrat e djalit për të blerë hashash… Nëna: Mu dhimbs kur erdhi ta marrë Policia

Dhuna në familje ka shpërthyer gjatë pandemisë sa kohë kufizimet na mundësuan më tepër orë qëndrimi në banesë dhe për rrjedhojë, më tepër orë...

Latest news

- Advertisement -spot_img