- Advertisement -spot_img

TAG

ballakume

Dita e Verës, festa jonë pagane (Si festohet në mbarë trojet shqiptare)

Speciale Nga Fatos Salliu Në ka një festë që qëndron përtej të gjithave, që i bashkon shqiptarët pa dallim, e që i ka rezistuar mijëra viteve,...

Sheqer…ujë…Rudina Hajdari kandidon në Elbasan dhe tregon recetën “mysybet” si bëhet ballakumja…

Deputetja, Rudina Hajdari do të kandidojë në Qarkun e Elbasanit si anëtare e partisë “Nisma Thurje” për zgjedhjet e 25 prillit. Këtë lajm e...

Latest news

- Advertisement -spot_img