- Advertisement -spot_img

TAG

bare rstorante covid

Mbyllen baret dhe restorantet, oraret e reja të aktivitetit: Si do të punojë administrata

  Krahas kufizimit të lëvizjes së qytetarëve nga ora 22:00 deri në 06:00 të mëngjesit, Komiteti i Ekspertëve ka vendosur edhe mbylljen e bareve dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img