- Advertisement -spot_img

TAG

Bashkia e Tiranës

Bashkia Tiranë: Hiqet aboneja e përgjithshme e transportit publik

Bashkia e Tiranës ka njoftuar se abonoja e përgjithshme do të hiqet për tre muaj nga qarkullimi për tre muaj. Siç bën me dije bashkia,...

Hiqet aboneja e përgjithshme për 3 muaj, ja arsyet e vendimit

Qytetarët në Tiranë nga qershori deri në gusht nuk do të kenë mundësi të përdorin abonenë e përgjithshme prej 1600 lekësh për të udhëtuar...

Banorët protestojnë para Bashkisë së Tiranës pas sherrit midis financuesit dhe ndërtuesit të godinës në të cilën banojnë

Banorët e një pallati te rruga “Ndre Mjeda” kanë protestuar përpara Bashkisë së Tiranës ditën e sotme në lidhje me fatin e apartamenteve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img