- Advertisement -spot_img

TAG

bashkia

Projekti i Bashkisë së Elbasanit për ndotjen e ajrit, një dështim i shtrenjtë

Tre vjet më parë, bashkia e Elbasanit prokuroi ndërtimin e një sistemi informatik për monitorimin e cilësisë së ajrit në atë që konsiderohet nga...

Këngë dhe valle, Festa e Qershive sjell hare në Berat

Bashkia e Beratit ka gjetur këtë vit një mënyrë ndryshe dhe tepër origjinale për të promovuar turizmin në qytet,Festën e Qershisë,festë që këtë vit...

Skandali me familjet e prekura nga tërmeti, Bashkia e Durrësit i përgjigjet Bylykbashit

  Nëpër medie të ndryshme është përhapur një lajm sipas të cilit Bashkia e Durrësit ka shpërndarë grantin e rikonstruksionit për familjet e prekura nga...

Basha godet sërish,nuk di sa njësi dhe lagje ka Tirana

Edhe pse ka qenë kryetar i Bashkisë së Tiranës për 4 vjet dhe sot po kërkon votat e qytetarëve të saj, Lulzim Basha tregoi...

Rama në Shkodër : Bashkia, shembull i injorancës

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij të mbajtur në takimin elektoral në qytetin e Shkodrës ashpërsoi retorikën e tij politike, duke kërkuar votën...

Meta denoncon qeverinë dhe bashkinë : Të tërhiqen menjëherë

“Qeveria ende në detyrë dhe Bashkia Tiranë duket se me presion e dhunë po përfshijnë brenda planit për prishje edhe prona, që nuk janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img