- Advertisement -spot_img

TAG

Bedri collaku

Ndahet nga jeta ish-deputeti i PD-së/ Basha shpreh ngushëllimet

Ish-deputeti i PD-së, Bedri Çollaku, ka humbir jetën pas infektimit me Covid-19. Nëpërmjet një postimi Basha i shpreh ngushëllimet bashkëshortes, djalit dhe vajzës së...

Latest news

- Advertisement -spot_img