- Advertisement -spot_img

TAG

Belind Këlliçi

“Gjykata Administrative rrëzoi gjobën politike prej 50 milionë lekësh”, Këlliçi: Inkurajoj qytetarët e…

  “Bashkë me avokaten e nderuar Zj. Eda Grimci, në seancën përfundimtare për gjobën politike 50 milionë lekë, e vendosur nga qeveria Rama për “grumbullime...

1 mijë euro për familje/ PD nxjerr emrat, si u përfshinë në blerjen e votave kandidatët, Kush i ndante rolet (EMRAT)

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, BELIND KËLLIÇI Skema kriminale e blerjes së votës nga aleanca Rama-Doshi-Rakipi ka qenë kapilare, në të gjithë vendin. Qarku i Durrësit, ku...

Belind Këlliçi kryeson PD-në, ja kujt ja kalon

  Numërimi për votat e kandidatëve të partive ka nisur ditën e djeshme në disa qendra në kryeqytet. Në Tiranë, çudia e madhe ka ndodhur në...

Belind Këlliçi kallzon në SPAK kryetarin e Njësisë Administrative të Vaqarrit

  Kandidati i PD për Tiranën Belind Këlliçi dorëzoi sot në SPAK kallëzimin penal kundër kryetarit të Njësisë Administrative të Vaqarrit Gentian Myrto, për krim...

Këlliçi: Programi i PD, 100 milionë euro subvencione për fermerët!

Programi i PD-së “Shqipëria fiton” shpreh qartë në shifra, mbështetjen për qindra mijëra fermerë në mbarë vendin, 100 milionë euro subvencion. Për këtë çështja ka...

‘1 prilli, festë zyrtare për Ramën dhe Veliajn’, Këlliçi: T’i japim fund modelit të mashtrimit

Nga parku i liqenit të Kasharit, kreu i të rinjve demokratë Belind Këlliçi, i drejtoi një “mesazh urimi” kryeministrit Rama dhe kryebashkiakut Veliaj. Ironikisht, Këlliçi...

Belind Këlliçi : Krim elektoral në Tiranë!Po shtroni rrugën drejt burgut

Postimi i Belind Këlliçit: Krim elektoral në Tiranë! Prej 2 javësh, në rr. “Milto Sotir Gurra” në Unazën e Re, po hidhet asfalt elektoral. Punimet i...

Fushata, Këlliçi: Me 25 Prill duhet t’i japim fund varfërisë që largon krahun e punës dhe rininë

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Belind Këlliçi vijon takimet ne zonën e Kombinatit. Ai ka publikuar në faqen e tij në facebook...

Latest news

- Advertisement -spot_img