- Advertisement -spot_img

TAG

belsh

I vuri zjarrin një sipërfaqe toke me ullinj në Belsh, arrestohet 26-vjeçari

Policia në Belsh ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar për zjarrvënie të qëllimshme apo nga pakujdesia. Bëhet e ditur se i riu, banues në...

Mbyllet procesi i numërimit për kandidatët në Gramsh dhe Belsh, ja kush kryeson

  Është mbyllur procesi i numërimit të votave për kandidatët e partive politike në Gramsh dhe në Belsh. Ndërkohë që ky proces sapo ka nisur në...

Mbyllet procesi i numërimit, befasojnë rezultatet në Belsh

Mbyllet numerimi për subjektet ne KZAZ 45 Belsh PS 5552 PD 3946 LSI 145

Numërimi në Elbasan/ Rezultatet paraprake në rang qarku

Qarku i Elbasanit,janë numëruar 225 nga 511 qendra votimi PS  41268   55.66% PD  26733   36.06% LSI  3802     5.13% Bashkia Belsh, janë numëruar 23 nga 40 qendra votimi PS ...

Zgjedhje 2021/ Nis numërimi në Belsh,mbërrijnë 40 kuti votimi

Numërimi i votave ka nisur në Belsh. Pasi kanë mbërritur 40 kuti votimi nga KZAZ, në Belsh komisionerët kanë nisur procesin e numërimit të votave.

Zgjedhjet 2021/ Ecuria e procesit të votimit në Belsh

Sokol Tafani, kryetari i KZAZ në Belsh ka deklaruar se në të 40 qendrat e votimit të kësaj KZAZ procesi ka vijuar normalisht. Ai...

Belsh/ Iu dëmtua banesa nga tërmeti, njësia administrative thotë do ndërtohet, bashkia nuk e ka në listë

  Emisioni Fiks Fare solli rastin e një nëne me dy fëmijë të mitur të cilët po jetojnë në një shtëpi të dëmtuar dhe të...

Monika Kryemadhi, pse Elbasani duhet të votojë sërish LSI-në ?

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, prezantoi sot në Belsh kandidatin për deputet Dylber Dervishi. “Ne kemi projekte për Belshin në bujqësi dhe turizmëm, 5% mbështetje...

Përsëritet fenomeni, qytetari nga Belshi tërheq zvarrë qenin në mes të rrugës

Videot e keqtrajtimit të kafshëve në Shqipëri nuk kanë fund. Së fundmi një tjetër video shokuese ka mbërritur në redaksinë tonë. Një qytetar nga Belshi shihet...

Kush ishte 32-vjeçari nga Belshi, baba i dy fëmijëve që humbi jetën nga Covidi

Një tjetër i ri ka humbur jetën për shkak të COVID-19. Alban Hidri, 32 vjeç, babai i një fëmije 2 vjeç ka humbur betejën...

Latest news

- Advertisement -spot_img